0 532 688 33 38
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Vikoser İkinci El Vidalı Kompresör

05 Eylül 2019
10 kez görüntülendi
Vikoser İkinci El Vidalı Kompresör

Vikoser ikinci el vidalı kompresör sektör içerisinde en çok tercih edilen ikinci el vidalı kompresör olarak bilinir. Vikoser markasının vermiş olduğu güven müşterilerin seçimini olumlu yönde etkilemektedir. Sıfır kompresör fiyatlarının yüksek olması nedeniyle genelikle kaliteli markaların ikinci el vidalı kompresör olarak satın alınması gayet mantıklıdır. Ancak ileride oluşabilecek arızalara karşı satın alınan markanın servis, yedek parça, erişilebilir ve kolay temin edilebilir olmasına özen gösterilmelidir. İlk satın alma maliyeti ne kadar uygun olsa da alacağınız kompresör arızaları çok maliyetli olabilir.

Vikoser İkinci El Vidalı Kompresör Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alacağınız kompresörün öncelikle yaygın servis ağı olmalıdır. Yedek parça konusunda fiyat politikası uygun ve erişilebilir olması büyük önem arz eder. Periyodik Bakım ve Vidalı Kompresör Revizyon işleminin tamamlanıp tamamlanmadığını mutlaka bilmeliyiz. Ayrıca Periyodik bakımları yetkili servis veya özel servise yaptırıldığı da önemlidir. Mümkünse bunları belgeleyebilecek satıcı veya kulanıcılardan kompresör almanızı tevsiye ediyoruz. Bu konuda Firmamız satışını yaptığı tüm Vikoser kompresörlerde bakım ve revizyon garantisi vermektedir.

Vidalı Kompresör Arızaları Nelerdir ?

Satın alacağınız Vikoser ikinci el vidalı kompresör üzerinde bulunan tüm ekipmanların orjinal oolduğundan emin olun. Yan sanayi veya sonradan uydurulma ekipmanlar uzun vade de mutlaka arızalanacaktır. En çok rastalnılan arızalar Vida grubu arızaları, Ana motor arızaları, Emiş valfi arızası, Yüksek hararet problemi, Yağ kaçağı problemi, Fan arızalarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?